środa, 26 czerwca 2013

Letnie kartkowanie / Summer card-making :)

Hej :) Piękne słońce zmieniło się w deszcz, więc na razie zostaję w domu i tworzę. Naprawdę zdziwiłam się patrząc na statystyki i widząc, że ponad połowa odwiedzających mojego bloga jest z zagranicy. Stąd też pomysł na pisanie choć paru słów po angielsku, na tyle na ile będę potrafiła, by każdy mógł się dowiedzieć co piszę.

Hi :) It's the first time I'm writing in English on my blog, becuse I want to make it easy to understand what I'm talking about. In my blog's statistics over half of viewers is from abroad so I do it for You :) 

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kartkę w bardzo wakacyjnym klimacie i kolorach, zrobioną dla mojego Taty. Wykorzystałam tu nową kolekcję Studia 75, która bardzo mi się spodobała, właśnie dzięki pięknym kolorom i wzorom. Przy okazji zgłaszam tę kartkę na wyzwanie ScrapAndMe 'BON VOYAGE'. Myślę, że dzięki tym pięknym kolorom nadaje się idealnie :)

Today I want o show You a card in really summer atmosphere and colours which I made for my Dad. I used brand new collection from Studio 75, which I really like just because of its colours and patterns.  By the way, I want to apply to the ScrapAndMe challenge 'BON VOYAGE'. I think that because of these lovely colours it suits perfectly :)Miłego dnia! :)

Have a nice day! :)

3 komentarze:

  1. No no magduska coraz to piękniejsze rzeczy tworzysz ! Oby tak dalej ! Cudna kartka! Czekamy na kolejne !

    OdpowiedzUsuń
  2. jaka piękna! papiery połączone super się prezentują, bomba!

    OdpowiedzUsuń