czwartek, 11 lipca 2013

Moje pierwsze ATC

Dawno mnie tu nie było :) Trochę tworzyłam ale jakoś nie miałam chęci żeby wszystko zgrać na komputer. Teraz jest ich o wiele więcej i mam nadzieję, ze będę systematycznie dodawała moje stworzone już prace, które tylko czekają na to, żeby się Wam pokazać :)

It's long time I was here last time :) I've been creating a bit but I couldn't find any desires to put it in my computer. But now I have a lot of them and I hope I'll show my works more regullary :)

Oto pierwsza praca i jednocześnie moje pierwsze ATC, do którego zachęciła mnie Tusia wyzwaniem Lift Summer Crafts. Zdecydowałam się trochę pobawić tłem i użyłam całego mnóstwa produktów: gesso, mgiełki turkusową i zieloną, choć ta druga chyba jest niewidoczna, akwarele, ecoline i tusz. Niektóre całkiem wyschły zanim nakładałam drugie, inne wręcz przeciwnie. No ale spodobało mi się to i to nawet bardzo :)

This is my first work and also my first ATC, made on the Lift Summer Crafts' challenge. I used a lot of different media to create a background. I like it and I hope so do You :)

 


Miłego dnia :)

Have a nice day :)

3 komentarze:

  1. jest przecudne! a przesłanie idealnie pasuje do motyla który z pewnością jest wolny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kolory! Uwielbiam niebieski i turkus w każdej odmianie :) Cieszę się, że dobrze się bawiłaś :)

    OdpowiedzUsuń