piątek, 4 października 2013

Sweet pink :)

Otóż najpierw chciałam się pochwalić, że żyję. Tak, przeżyłam pierwszy tydzień na studiach i jeszcze nie płaczę za domem ani się nigdzie nie zgubiłam, co graniczy z cudem :) Na szczęście drogę na uczelnię mam bardzo prostą, idę cały czas prosto przed siebie ;) a przy okazji może poprawi się moja forma, jeżeli dziennie robię przynajmniej kilka kilometrów, a jak jest pogoda to nawet prawie 20 dziennie, sama temu nie wierzę i jak ktoś mnie zna, też nie uwierzy, bo raczej nie była to moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu, ale co Poznań potrafi zrobić z człowiekiem... :)

Firstly, I want to tell You that I'm still alive. Yes, I survived my first week of studying and I still don't cry and I haven't lost yet :) Luckily, my way to university is really easy ;) and maybe my fit also will be better because of long distances: I make every day from a few to even nearly 20 kilometres when the weather is beautiful. I know that somebody who knows me never trust me, because it wasn't my favourite way of spending free time, but what Poznan can do... :)

Wystarczy o tym, w końcu mamy weekend, a ja zamierzam Wam pokazać kartkę, którą zrobiłam jakiś czas temu, dokładnie to przed samą przeprowadzką i idealnie pasuje do nowego wyzwania Piątku Trzynastego, czyli Róż!, na które ją zgłaszam ;) Jest to druga sukienka, którą zrobiłam, teraz jednak nieco bardziej elegancki styl, poprzednią-folk znajdziecie tu.

It's enough, we've got weeknd and I want to show You a card, which I made just before I moved and it really suits to the newest challenge of Piątek Trzynastego - Pink! It's the second dress I made, the first one is rather in folk style, You can find it here.

Miłego dnia :)
Have a nice day :)

4 komentarze:

 1. cudownie różowa, fantastyczna kiecka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękności. Gratuluję bloga. Z pozdrowieniami od Em.Pe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za udział w wyzwaniu.
  pozdrawiamy
  Piątek Trzynastego

  OdpowiedzUsuń